Kontak ons

Kantoor

Administratiewe beampte: Karien Snyman
Telefoonnommer: 012 301 1761 / 079 515 0873
Faksnommer: 086 416 4782
E-posadres: admin@dameskring.co.za

Fisiese adres:
Erfenissentrum-gebou, Die Voortrekkermonumentterrein, Eeufeesweg, GROENKLOOF 358-Jr, Pretoria, 0027
Posadres: DIE DAMESKRING (Hoofkantoor)
Posbus 2655, BROOKLYN SQUARE, 0075

Bankbesonderhede

Bank: ABSA
Rekeningnaam: Die Dameskring
Rekeningnommer: 284 075 0062
Takkode: 632 005

Stuur ‘n boodskap

4 + 2 =

Dagbestuur

President: Elphi Taljaard

Vise-president: Suzette Viljoen

Ander

Donsie Kruger
gauteng-suid@dameskring.co.za
084 627 2393

Karin Stoffberg
ub-lid@dameskring.co.za
082 789 6002

Uitvoerende Bestuurslede

Gebied 1: Wes-Kaap 1

Ilze Lammers
wes-kaap1@dameskring.co.za
076 673 8646

Gebied 2: Wes-Kaap 2

Elize Barnardt
wes-kaap2@dameskring.co.za
082 829 8133

Gebied 3: Oos-Kaap 1

Tanya Gerber
oos-kaap1@dameskring.co.za
084 919 5309

Gebied 4: Noord-Kaap

Duif Brand
noord-kaap@dameskring.co.za

082 923 0630

Gebied 5: Vrystaat-Sentraal/-Suid

Suzanne Myburgh
vrystaat-sentraal-suid@dameskring.co.za
083 268 0226

Gebied 6: Vrystaat-Noord/-Oos/-Wes

Stephani Venter
vrystaat-noord-oos-wes@dameskring.co.za
079 047 0473

Gebied 7: Natal

Stephani Venter
stephaniventer@gmail.com
079 047 0473

Gebied 8: Mpumalanga

Suzette Viljoen
mpumalanga@dameskring.co.za
083 700 1015

Gebied 9: Limpopo

Wilma van der Merwe
limpopo@dameskring.co.za
072 646 3220

Gebied 10: Noordwes

Marleese Lemmer
noordwes@dameskring.co.za
083 399 0488

Gebied 11: Gauteng-Noord

Mariette de Villiers
gauteng-noord@dameskring.co.za
083 654 4529

Gebied 12: Gauteng-Suid

Donsie Kruger
gauteng-suid@dameskring.co.za
084 627 2393

Gebied 13: Oos-Kaap 2

Lucinda Ferreira
oos-kaap2@dameskring.co.za
084 580 8479

Gekoöpteerd

Karin Stoffberg
ub-lid@dameskring.co.za
082 789 6002

Mandjie
Daar is geen produkte in jou mandjie nie.
Kyk nog rond
0